× به گفتگوی مایکلی خوش آمدید

زمان سرانجام فرا رسید
برای یک گردهمایی
برای آشنایی بیشتر
و برای ارزش نهادن به میراث مایکل جکسون

سؤال خواب ها و رویا های مایکلی

24 سپتامبر 2011 13:36 #11098 توسط Ehsan
یادش بخیر شایان.این خوابت هیچ وقت از یادم نمیره.همین الانم که تاپیک رو دیدم یادم افتاد.اون موقع ها فرناز زیاد خواب مایکلی میدید.
مرسی بابت تاپیک.:-)/:-)

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

24 سپتامبر 2011 13:47 #11103 توسط شايان
چه جالب یادت مونده!!!!خیلی ها اون موقع در مورد خوابم نظر داده بودن هرگز یادم نمیره!!!!:mj9: :mj12: :mj11: :mj6:

اره یادمه اصلا فکر کنم اون تاپیک ماله فرناز بود!!!کلا با مایکل بیرون میرفت تو خواب!!:mj7: :mjj:

ترمه جان هم بیاد خواب هاشو تعریف کنه چند تا خوابه جالب دیده!!!!

احسان جان خودت خوابی ندیدی؟
:mj7: :mjj:

بیاد داشته باشید بهتر است به یکباره خاموش شد تا ذره ذره محو شدن

24 سپتامبر 2011 13:52 #11105 توسط Ehsan
چرا چند بار دیدم.
یه بار دیدم با مایکل داریم فوتبال داخل سالن بازی میکنیم.مایکل لباس yana رو پوشیده بود و موهاشم همون طوری کوتاه بود.فقط میخندید:cry: .بعد به منم یه پاس گل داد.منم بغل کرد.:hug: تمام خنده هایی رو که باید اینجا میکرد داشت اونور تلافی میکرد.بعد مرگش این خواب رو دیدم.
اون تاپیک هم ماله فرناز بود.:-)/:-)

24 سپتامبر 2011 14:24 #11107 توسط kimia
من که تقریبا هر شب تو خوابام یک مورد مایکلی هست!حتی اگه خود مایکل نباشه اسمش هست!بعضی اوقات هم خواب موزیک ویدیو هاشو میبینم و یه دفعه برا خودم داستانشو عوض میکنم!

24 سپتامبر 2011 17:26 #11131 توسط farzam
من بهترين خواب مايكلي كه ديدم اينه كه باهاش يك جايي نشسته بودم بعد موقع رفتن بقل كرديم همو....باورتون نميشه بوي عطرشو
تو خواب احساس كردم، موقعي كه بيدار شدم هنوز بوي عطرش تو بينيم بود.... خيلي خوب بود

She works so hard, just to make her way
For a man who just don’t appreciate

24 سپتامبر 2011 18:43 #11135 توسط mohammad
خوش به حال همتون .:cry: من که تا به حال یه خواب از مایکل ندیدم .:(( من در کل خواب کم میبینم .:( اگر هم ببینم واقعیه . ;;) یعنی همون فردا برام اتفاق میافته یا قبلا افتاده .:o
ولی به جاش موقعی که بیدارم به در و دیوار که نگاه میکنم مایکلو میبینم . :clp2: :hilrs:

26 سپتامبر 2011 17:00 #11321 توسط Farnaz
یادش بخیر چقدر خواب می دیدم اون موقعه ها اما الان خیلی وقته که نمی بینم:( چه خوب همتونم یادتونه ها
یه دختر شمالیم بود (یادم نیست اسمش!!!) خواب دیده بود مایکل اومده خونشون خوابه اون هیچ وقت یادم نمی ره خیلی با مزه بود:D

URL=https://img4up.com/]

[/URL]

26 سپتامبر 2011 17:53 #11348 توسط sinalovermj
فکر کنم پارسال بود خواب دیدم با مایکل رو صحنه هستم بعد مایکل لباس بیلی جین رو بهم داد منم خر کیف بودم
رفتم واسه اجرا تازه آماده بودم که دیدم آهنگ i just can"t stop loving u رو گزاشتند برگشتم به مایکل گفتم قضیه چیه مگه بیلی جین نبود
بعد مایکل خندید بعد اومد آهنگ رو شروع کرد به خوندن تا نوبت به من رسید نامردا منو از خواب بیدار کردند

02 اکتبر 2011 18:25 #11823 توسط mohammad
یه سوال ؟:-? :-/ =P~
یعنی تو به جای اون دختره تو اهنگ just can"t stop loving u باید میخوندی .o|~ :)) :)) =)) =)) :o ;))
همون بهتر که از خواب بیدا شدی . وگرنه ادامش خیلی خنده دار میشد .:D
;)) ;)) ;)) ;))

02 اکتبر 2011 19:06 - 02 اکتبر 2011 19:09 #11831 توسط Termeh
من یک بار خواب دیدم با مایکل رفتم بیرون گشنه مون شد رفتیم با هم قرمه سبزی خوردیم،اما تا پای حساب کردن رسید طرفدارا ریختن تو رستوران مایکل هم رفت منم پول نداشتم خوابم تبدیل به کابوس شد:crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:

چند بارم خواب دیدم یه جای شلوغ من با خواهرمم میگم مایکله اون مایکله دیدمش بهم میگفت اشتباه دیدی اما تا خواهرم رفت اومد پیشم بغلم کرد.بهش گفتم دلم واست تنگ شده بهم گفت بازم همدیگرو میبینیم(این خوابم زبون اصلی بودااا فارسی نبود):mjj: :mjj: :mjj: :d/ :MJ3: :d/ :d/

من یه زمانی هر شب خواب مایکل میدیدم یا حداقل خواب عکس و آهنگاشو میدیدم اما الان هر خوابی میبینم یادم نمیمونه،چیکار کنم.آخه چرا اینجوری شده:-?? :-?? :-?? :scared:
كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان, mohammad

مدیران انجمن: مایکلا

Please publish modules in offcanvas position.